هشتمین نمایشگاه صنعت چوب مبلمان خانگی

هشتمین نمایشگاه صنعت چوب مبلمان خانگی و اداری ایران اردبیل با حضور تعداد زیادی از شرکت های معتبر از تاریخ 23 الی 27 اردیبهشت ماه سال 1392 در مـحـل دائـمـی نـمـایشــگاه بین المللی اسـتـان اردبـیـل ( اردبیل ـ ساحل جنوبی دریاچه شورابیل ) برگزار می گردد.

برای هشتمین بار

نمایشگاه مبلمان و لوستر در اردبیل گشایش یافت

نمایشگاه بین‌المللی اردبیل میزبان هشتمین نمایشگاه صنعت چوب ، مبلمان خانگی ، اداری و لوستر است .

خبرگزاری فارس : نمایشگاه مبلمان و لوستر در اردبیل گشایش یافت .

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل ، در مراسم گشایش این نمایشگاه که عصر امروز انجام شد ، تولیدکنندگان و شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه با غرفه‌آرایی مناسب و زیبا از بازدیدکنندگان استقبال کرده و زمینه‌ای فراهم شد تا عموم مردم بتوانند از فضای نمایشگاهی مبلمان و لوستر استفاده کنند .

مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی اردبیل در این مراسم گفت : در هشتمین نمایشگاه صنعت چوب و مبلمان 105 شرکت از مناطق مختلف کشور تولیدات خود را عرضه کردند تا عموم مراجعان بتوانند از جدیدترین تولیدات واحدهای صنعتی و تولیدی معتبر استفاده کنند .

مرتضی شرافتی افزود : این 105 شرکت در 100 غرفه تولیدات خود را به معرض فروش و نمایش گذاشتند که شامل مبلمان خانگی و اداری ، دکوراسیون ، سرویس خواب ،‌ میز ناهارخوری ، لوستر و چراغ‌های تزئینی است . به نظر می‌رسد علاقمندان از این نمایشگاه استقبال خوبی داشته باشند .

وی تصریح کرد :‌ این نمایشگاه در فضای چهار هزار متر مربع و با هدف عرضه جدیدترین و متنوع‌ترین محصولات صنعت چوب و مبلمان دایر شده و به نظر می‌رسد در زمان برگزاری از استقبال خوبی نیز برخوردار باشد .

شرافتی خاطرنشان کرد : ‌تولیدکنندگان چهار استان تهران ، آذربایجان‌شرقی ، غربی و اردبیل در عرضه محصولات متنوع در این بخش باهم رقابت کرده و کیفی‌ترین محصولات را که به اذعان خود آن ها همتراز با تولیدات سایر کشورها است با قیمت مناسب و تخفیف 20 تا 30 درصدی ارائه می‌کنند .

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل ، مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی اردبیل اضافه کرد : به دلیل اینکه نمایشگاه‌ها محل عرضه مستقیم و بلاواسطه کالاهای مورد نیاز است ، بهترین فرصت برای خانواده‌ها و زوجین جوان است تا خرید خود را از نمایشگاه و با تخفیف ویژه انجام دهند .

وی با یادآوری اینکه در سال‌جاری بیش از 30 نمایشگاه داخلی و سه نمایشگاه خارجی برای حضور تجار و صنعتگران تدارک دیده شده است ، بیان کرد : ما به صورت ماهانه برنامه‌ریزی‌های خود را برای برگزاری مطلوب نمایشگاه‌ها و عمل به تقویم اجرایی نمایشگاه انجام می‌دهیم که امیدواریم نتایج به دست آمده نیز مناسب باشد .

هشتمین نمایشگاه صنعت چوب ، مبلمان و لوستر که با حضور تولیدکنندگان برتر در اردبیل دایر شده است با استقبال تولیدکنندگان استان مواجه شده است ، به طوری که اکثر خریداران نیز سعی می‌کنند از تولیدات با کیفیت داخلی که قیمت مناسبی را نیز دارند ، خرید کرده و فرهنگ ایرانی و اصالت خود را به نمایش بگذارند .

این نمایشگاه به مدت چهار روز و از ساعت 15 تا 21 شب برای بازدید عموم دایر است .