9 مرکز فروش سرویس خواب در تهران

پس از پایان این مطلب که به معرفی 9 مرکز فروش سرویس خواب در تهران می پردازد شما می توانید به راحتی از خدمات حضوری در این فروشگاه ها بهره مند شوید. همچنین می توانید اطمینان پیدا کنید که این محصولات اصل و دارای کیفیت بوده و هیچ یک از محصولات ارائه شده در مرکز فروش سرویس خواب در تهران با سایر نمونه های موجود در شعب دیگر تفاوتی ندارد. به عبارت دیگر چنین نیست که تصور کنید ممکن است یکی از فروشگاه های موجود محصولی را غیر از فروشگاه های دیگر عرضه کرده است که از نظر قیمت و کیفیت با سایر تخت خواب های دیگر متمایز باشد.

تختخواب سرویس خواب دونفره بالسا مدل روکو

اصولا هدف ما از معرفی این مراکز این است که شما بتوانید هم به صورت حضوری و هم از طریق سایت مرجع  و فروشگاه بزرگ بالسا چوب به خرید مطمئن و حساب شده ای در این زمینه دست پیدا کنید. بخشی از این شناخت و انتخاب انواع تخت خواب های موجود در این فروشگاه ها به خود شما مربوط می شود ولی بخشی دیگر به تولید کننده و ارائه دهنده این محصولات ارتباط دارد. مطمئن باشید که بالسا چوب همواره با در نظر گرفتن بازخوردهای مثبتی که از مشتریان گرفته است کیفیت را بر سایر عوامل برتری داده و سوابق درخشان این فروشگاه و در واقع تمام فروشگاه های موجود گواه این ادعا می باشد.

فراموش نکنید خرید سرویس خواب بالسا از هر نظر مقرون به صرفه است. به منظور آشنایی بیشتر شما با این مراکز در این مطلب سعی کرده ایم تا به طور مختصر هر یک از این فروشگاه ها را به شما معرفی کنیم و همچنین راه های دستیابی به این فروشگاه ها به خصوص از طریق مترو را برای شما مشخص کنیم تا بتوانید با سهولت بیشتری این فروشگاه ها را پیدا کنید.

شناخت و معرفی مرکز فروش سرویس خواب در تهران

باید بپذیریم که شناسایی و دسترسی به مرکز فروش سرویس خواب در تهرانکار چندان ساده ای نیست. اصولا در اختیار داشتن نقشه یا مسیریاب مطمئن به منظور رسیدن به هدف ضرورت است. در این مطلب تمام تلاش ما بر این نکته استوار بوده است تا بتوانیم مشخصات دقیقی از این فروشگاه ها ارائه دهیم.  وجود شعب 9 گانه فروش تخت خواب در تهران بدون در اختیار داشتن آدرس مشخص و نیز کسب اطلاع از سوابق این شعب کار دشواری است. در واقع اغلب کلانشهرها با مشکلاتی از این قبیل مواجه هستند.

با این وصف ما سعی کرده ایم تا در این مطلب شما را با  مراکز فروش سرویس خواب در تهران بیشتر آشنا سازیم و هر چند لازم به ذکر است که این شعب در اغلب کلانشهرها و مراکز استان های دیگر نیز دایر بوده و می توانند خدمات متنوعی را در این زمینه به خریداران محترم ارائه دهند. باور داشته باشید غیر از کیفیت محصولات مشتریان این فروشگاه از هر نظر برای مجموعه مدیریتی آن ارزشمند به شمار می روند. شما می توانید به منظور خرید سرویس خواب بالسا چوب  از شعب این فروشگاه در سطح شهر تهران بازدید نموده و از بین انواع سرویس تخت خواب ارائه شده در این فروشگاهها بهترین ها را انتخاب کنید.

سرویس خواب دو نفره بالسا مدل شایلین

شعبه 1: مرکز فروش سرویس خواب در تهران واقع در سعادت آباد

این شعبه بالاتر از پل سعادت آباد و در بلوار سعادت آباد و در منطقه 2 تهران واقع شده است. ایستگاه متروی صنعت و متروی شهید حقانی از جمله ایستگاه های مترو به منظور دسترسی به این فروشگاه می باشند.

آدرس: تهران-سعادت آباد – پایین تر از میدان کاج – پلاک ۵۵

تلفن: 22350011 – 22350055

 

شعبه 2: مرکز فروش سرویس خواب در تهران واقع در پاسداران

این شعبه در خیابان پاسداران تهران واقع شده است. مترو زین الدین واقع در خیابان بوستان دوم و ایستگاه شریعتی در خیابان شریعتی  ایستگاه هایی هستند که می توانید از این طریق به منظور خرید تخت خواب بالسا به این فروشگاه دسترسی پیدا کنید.

آدرس: تهران- خیابان پاسداران – نبش بوستان پنجم – پلاک ۲۲۵

تلفن: 22577803

 

شعبه 3: مرکز فروش سرویس خواب در تهران واقع در زعفرانیه

این شعبه در منطقه 1 تهران و خیابان مقدس اردبیلی قرار دارد. ایستگاه های مترو و تجریش و قیطریه می توانند دسترسی شما به این فروشگاه را راحت تر کنند. خرید سرویس خواب بالسا در این  شعبه همانند سایر شعب بالسا چوب می تواند شما را غافلگیر کند.

آدرس: تهران-  زعفرانیه – خیابان الف – مرکز خرید پالادیوم – طبقه دوم – پلاک۲۰۰۹

تلفن: 22023349 – 22023394

 

شعبه 4: مرکز فروش سرویس خواب در تهران واقع در شریعتی

شعبه شریعتی در منطقه 3 تهران قرار گرفته و ایستگاه های متروی قلهک و مترو صدر از جمله ایستگاه هایی هستند که میتوانند شما را به این فروشگاه برسانند.

آدرس: تهران- خیابان شریعتی – پایین تر از پل صدر – جنب پمپ بنزین

تلفن: 22603575

 

شعبه 5: مرکز فروش سرویس خواب در مجتمع تجاری میلاد نور شهرک غرب

همانطور که از نام این فروشگاه مشخص است این فروشگاه در شهرک غرب تهران قرار گرفته و ایستگاه های مترو میدان صنعت و صادقیه از جمله ایستگاههای قابل دسترسی برای مشتریان انواع سرویس تخت خواب بالسا می باشند.

آدرس: تهران- شهرک غرب – مجتمع تجاری میلاد نور – طبقه ۵ – واحد۱۲

تلفن: 88085148

سرویس خواب یک نفره بالسا مدل کارن

شعبه 6: مرکز فروش سرویس خواب در تهران واقع در بازار مبل ایران

این شعبه در بازار مبل ایران واقع شده. نزدیکترین ایستگاه مترو به این فروشگاه عبارتند از ایستگاه شهید شریعتی و ایستگاه زمزم که می توانند مشتریان را زودتر به مقصد برسانند.

آدرس: تهران-  چهارراه یافت آباد – بازار مبل ایران شماره ۱ – طبقه ی برترین ها پلاک ۳۰۲

تلفن: 66312845 – 66312841

 

شعبه 7: مرکز فروش تخت خواب در تهران واقع در بازار مبل ایران 3

این شعبه نیز در همان موقعیت بازار مبل ایران قرار دارد. در نتیجه دسترسی از طریق همان ایستگاه های شعبه قبلی واقع در ایستگاه شهید شریعتی و زمزم میسر است.

آدرس: تهران- چهارراه یافت آباد – بازار مبل ایران شماره ۳ – طبقه ی اول – پلاک ۱۳۳

تلفن: 66193058

 

شعبه 8: مرکز فروش تخت خواب در تهران واقع در بازار مبل کاسپین

بازار مبل کاسپین در منطقه 17 تهران واقع شده و دسترسی به این شعبه از طریق ایستگاه های متروی شهید شریعتی ، زمزم و عبدل آباد می توانند سرعت دسترسی مشتریان به این شعبه را افزایش دهند.

آدرس: تهران- خیابان یافت آباد شرقی – بازار مبل کاسپین – طبقه اول – پلاک ۱۰۴ و ۱۰۵

تلفن: 66153672

 

شعبه 9: مرکز فروش تخت خواب در تهران واقع در بازار مبل خلیج فارس

این شعبه نیز در یافت آباد قرار دارد متروهای شهید شریعتی، زمزم و عبدل آباد گزینه های مناسبی برای دسترسی به این شعبه از بالسا چوب می باشد.

آدرس: تهران- چهارراه یافت آباد – بازار مبل خلیج فارس – طبقه دوم – واحد ۶۴ و طبقه سوم – واحد 68

تلفن: 66675426 – 66675427

 

قیمت سرویس خواب و تخت خواب های بالسا:

کاربران عزیز، برای اطلاع از قیمت و موجودی محصولات ما می توانید از طریق پشتیبانی واتس اپ (گوشه سمت راست پایین وبسایت) با کارشناسان فروش بالسا در ارتباط باشید، هر گونه سوال در مورد محصولات از ساعت 9 تا 21 به صورت آنلاین پاسخ داده خواهد شد.