سرویس خواب کودک و نوجوان باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

آیا تخت خواب به تنهایی تضمین کننده خواب خوب برای کودک یا نوجوان است؟

اجازه بدهید قبل از پاسخ به این سوال سراغ دغدغه های همیشگی پدر و مادر کودک یا نوجوان مورد نظر، در دنیایی که تکنولوژی از هر سویی هجوم آورده است والدین در پی راهی برای ایجاد فضایی امن برای خواب فرزندان دلبندشان و دور کردن آن ها از آسیب های فضای مجازی هستند، از این رو مسخ تبلیغات غیرواقعی اکثر فروشنده ها در زمینه خرید سرویس خواب کودک و نوجوان می شوند و از اصل موضوع دور و دورتر خواهند شد.

اما اصل موضوع چیست؛ شاید در نگاه اول خوابیدن مساله ای ساده به نظر بیاید و با جمله های کلیشه ای چون “اگر خوابش بیاید روی سنگ هم می خوابد” دچار تنزل اهمیت شود ولی اینطور نیست، کودک و نوجوان در حساس ترین سال های زندگی خود درگیر یافتن استعداد ها و شخصیت خواهند بود که خوابِ خوب در این پروسه نقش بسیار بسیار پررنگی خواهد داشت.

سرویس خواب نوجوان بالسا مدل آگرین

چگونه تخت خواب کودک یا نوجوانمان را خواب آور کنیم؟

چند با پیش آمده که رفتار کودک یا نوجوان خود پیش از خوابیدن را بررسی و تطبیق نمایید، منظور از بررسی در اینجا تعقیب نیست بلکه رفتار شناسی آن ها پیش از خوابیدن است، اگر دقیق نگاه کنید خواهید دید که اکثر کودکان و نوجوانان گوشی یا تبلت خود را نیز به تخت خواب می برند و پس از پرسه های گاه طولانی در ساعات نیمه شب به خوابیدن رضایت خواهند داد.

پس از بحران همه گیری ویروس کووید 19 نیز این عادت فراگیرتر شده تا جایی که محققان هنوز راه حل مناسبی برای خوابِ سالم برای عموم را نیافته اند، راه حل های پیشنهادی زیادی وجود دارند که به شما می گویند از گوشی دور باشید، شب زود بخوابید یا صبح زود برخیزید تا بدنی سالم تر داشته باشید اما این ها چقدر برای شما جذاب هستند؟

از آن مهم تر چقدر برای کودک یا نوجوان شما جذاب هستند؟ ما به شما می گوییم به هیچ وجه جذاب و البته کاربردی نیستند.

بسیار خوب است که ما وقت زیادی برای فرهنگ سازی در زمینه خوابِ سالم بگذاریم و آن را ترویج دهیم اما این به تنهایی کافی نیست.

تشک سرویس خواب کودک و نوجوان

اصطلاحاتی مانند تشک راحت، تشک طبی، تشک فنری و … را زیاد شنیده اید، اما یک تشک استاندارد برای سرویس خواب کودک و نوجوان چه ویژگی هایی دارد؟

این ها اصلی ترین خصوصیات یک تشک استاندارد برای سرویس خواب کودک و نوجوان شما خواهند بود، ما در بالساچوب مجموعه ای کامل از سرویس خواب های کودک و نوجوان را تولید کرده ایم که شما می توانید با استفاده از لینک زیر آن ها را مشاهده نمایید.

معرفی برخی از محصولات برگزیده بالسا در رده کودک و نوجوان

سرویس خواب نوجوان بالسا مدل فراری

همانطور که در تصاویر این محصول باکیفیت مشاهده می کنید سعی شده تا فضایی اجتماعی حول محور یک خودروی معروف و محبوب نزد اکثر کودکان و نوجوانان پسر طراحی شود

برای مثال: کتابخانه به شکل یک پمپ سوخت رسان طراحی شده یا میز تحریر در پیشانی تداعی کننده بخش سرعت سنج داشبورد خورد است.

تخت خواب بازشو اسکالر بالسا

اگر کودک یا نوجوانی دارید که به دریانوری علاقمند است به شما قول می دهیم عاشق این سرویس خواب و جزییاتش خواهد شد، طراحی شکل آینه و هدبورد تخت شبیه به بادبان و المان هایی مانند لنگر و تیوب نجات همان هیجانات حضور روی عرشه را برای دلبندتان تداعی خواهد کرد.

سرویس خواب نوجوان بالسا مدل لاوین

یک سرویس خواب سفید با تضاد رنگی چشم نواز که از کسالت آور شدن فضای اتاق جلوگیری خواهد کرد و حس شادابی را به کودک یا نوجوان شما منتقل خواهد کرد

(لازم به توضیح است که خیلی از محصولات بالسا قابلیت استفاده در رده های سنی نوجوان، جوان و بزرگسال را دارد)

راحتی همه چیز هست و نیست !

شاید این تیتر برایتان عجیب باشد اما به راستی راحتی همه چیز نیست، در بسیاری از موارد کودک یا نوجوان ترجیح می دهد یه سرویس خواب معمولی با طرح ابرقهرمان محبوب فیلم های مارول یا دی سی داشته باشد، بالساچوب در تلاش است ضمن طراحی محصولات به روز و باکیفیت، از طرح های محبوب کودکان و نوجوانان در محصولات این رده سنی استفاده کند.

راهنمای اندازه تخت خواب مناسب برای کودک و نوجوان

 

یک نفره کوچک

این تخت بیشتر مناسب رده سنی کودک تا 8-9 سال خواهد بود، حال آنکه اگر بلندی قامت کودک شما بیشتر از این باشد، به تختخواب یک نفره استاندارد نیاز پیدا خواهید کرد.

یک نفره استاندارد

این اندازه پرفروش ترین در بین بقیه است، چون کودک و نوجوان در سن رشد را پوشش خواهد داد و هم از نظر جمع و جور بودن و عدم اشغال فضای زیاد از اتاق مناسب خواهد بود.

یک نفره اروپایی

تختخواب یک نفره اروپایی از نظر طولی 10 سانتیمتر بلندتر از یک نفره استاندارد خواهد بود که مناسب نوجوانان بلندقامت خواهد بود.

دونفره کوچک

برای کودک یا نوجوان هیچ چیزی هیجان انگیز تر از یک تخت عریض نیست، تختخواب دونفره با توجه به 30 سانتیمتر عرض بیشتر این حس خوب را به فرزندتان خواهد داد.

 

 

سرویس خواب کودک و نوجوان دخترانه

در حالت عادی و از نظر ساختاری تفاوت آنچنانی بین سازه های سرویس خواب دخترانه و پسرانه وجود ندارد، اما با استفاده از طرح هایی که مناسب دختران باشد می توان این تفاوت را ایجاد کرد، برای مثال دراور آینه دار بیشتر مناسب سرویس خواب دخترانه است تا پسرانه.

ما در بالساچوب محصولات را تفکیک جنسیتی نکرده ایم، اما سرویس خواب هایی مناسب دختران دلبند شما طراحی شده است که در اینجا به چند مورد اشاره خواهیم کرد:

سرویس خواب یک نفره بالسا مدل ویولت

یک سرویس خواب یک نفره در سبک نیم کلاسیک ساخته شده از چوب و MDF در دو رنگ آبی با پتینه روستیک ترکیبی و بژ با پتینه روستیک تیره که مجموعه ای مناسب برای مشکل پسند هاست، میز آرایش، دراور آینه دار، میز تحریر، کمد لباس متوسط، کمد لباس بزرگ، آینه قدی و پاتختی از قطعات این سرویس خواب شیک هستند که هر کدام را بسته به نیاز خود می توانید سفارش دهید.

سرویس خواب نوجوان بالسا مدل لیدی

اتاق خواب دخترانه رده سنی نوجوان به سبک بالسا مدل لیدی که از بهترین MDF وارداتی ساخته می شود و رنگ روشن آن همراه با حاشیه های ملایم طلایی آرامش را به فرزند دلبند شما هدیه خواهد کرد، میز تحریر بزرگ، کتابخانه، دراور آینه دار، کمد لباس متوسط و بزرگ و پاتختی مستحکم یک سرویس خواب کامل را در اختیار شما قرار خواهد داد.

سرویس خواب نوجوان بالسا مدل لنی

یک سرویس خواب دخترانه با طراحی فانتزی ساخته شده از MDF درجه یک که حس شادابی رو به اتاق نوجوان شما هدیه خواهد کرد، دراور آینه دار، کمد لباس بزرگ و متوسط، میز تحریر و صندلی و پاتختی فقط بخشی از قطعات این سرویس خواب فانتزی هستند، در هنگام خرید با توجه به سلیقه نوجوان عزیزتان می توانید قطعات مد نظر را سفارش بدهید.

 

سرویس خواب نوجوان ارزان !!

شاید لازم به تکرار نباشد اما باور کنید که هیچ ارزانی بی دلیل نیست، هر محصول گرانقیمتی نیز لزوما باکیفیت نیست، شما باید بر اساس بودجه و پس از تحقیق و مشاوره با کارشناسان سرویس خواب کودک و نوجوان خود را انتخاب و خرید نمایید.

کارشناسان ما در تمام طول روز از ساعت 9 تا 21 در کمترین زمان ممکن پاسخگوی سوالات پیش از خرید شما عزیزان می باشند.

مدل های جدید تخت کودک و نوجوان

پس از همه گیری کرونا برنامه های بالساچوب نیز تا حدودی از نظر زمان بندی معرفی محصولات جدید دچار تغییر شدند، اما این اطمینان را به شما می دهیم که محصولات جدید بالساچوب به زودی تولید و به شما عزیزان معرفی خواهند شد.

بخش نظرات در صفحات محصول نیز برای شما فعال شده است تا دیدگاه و پیشنهاد خود را به گوش مدیران بالساچوب برسانید.

اگر قصد خرید سرویس خواب کودک و نوجوان مطابق با استاندارد های روز دنیا را دارید حتما به صفحه سرویس خواب نوجوان وبسایت بالسا سر بزنید و پس از مشاهده و مشاوره با کارشناسان در صورت تمایل به صورت حضوری در نزدیک ترین فروشگاه بالساچوب حاضر شده و محصول مورد نظر را از نزدیک مشاهده نمایید.

بالساچوب همواره در تلاش است تا قلمرو آرامش شما را گسترده تر کند.