سرویس خواب نوزاد

مهمترین عوامل برای انتخاب سرویس خواب نوزاد: کیفیت و متریالی است که برای ساخت آن مورد استفاده قرارگرفته است.

تخت خواب چوبی بهترین گزینه برای سرویس خواب نوزاد اس، البته ام دی اف نیز در میان تولید کنندگان و خریداران پرطرفدار است اما یادتان باشد تخت خواب های فرفورژه برای نوزاد مناسب نیست و امنیت کودک را به خطر می اندازد.

لوازم چوبی همیشه با دکوراسیون منزل راحت تر ست می شوند و استحکام و دوام بالاتری نیز دارند. در میان مدل های متنوع سرویس خواب های نوزادی بالسا مدل هایی که تخت خواب های دو منظوره (مناسب نوزاد و نوجوان) دارند از طرفداران بیشتری برخوردارند زیرا هزینه های خرید مجدد تخت خواب را در سالهای آتی کاهش می دهد.

سرویس خواب نوزاد و ویژگی‌های آن

نوزاد از زمانی که به دنیا می‌آید تا ماه‌ های اول از زندگی‌ اش را روی تخت قرار دارد، از همین جهت کیفیت و نوع تختی که برای این هدف تهیه می‌کنید، حائز اهمیت است. در ادامه برخی از نکاتی که باید در رابطه با خرید سرویس خواب نوزاد بدانید را برای شما ذکر خواهیم کرد تا بتوانید انتخاب درستی در این راستا داشته باشید.

1- چرخ‌های متحرک

در تهیه سرویس خواب نوزاد خود، باید دقت کنید که تمام تجهیزات لازم برای جابه‌جا شدن را داشته باشد، چرا که به مرور زمان با جابجایی وسایل، به کمر آسیب‌ های جدی وارد می‌شود. نکته مهم دیگری که باید به آن دقت شود، قفل چرخ‌ ها است.

2- پایداری

هنگام خرید سرویس خواب، پایه‌های آن را چک کنید؛ دقت داشته باشید که اگر پایه‌های تخت لقی داشته باشد، می‌تواند به راحتی امنیت نوزاد را به خطر اندازد.

3- سایز و اندازه تخت خواب

برای تخت کودک به طور دقیق سایز استاندارد در نظر گرفته نشده است، ولی نکته ایی که باید به آن اهمیت داد این است که یک تخت خواب نباید زیاد بزرگ باشد که کودک غلت بزند و به حالت اول خود برنگردد یا بالعکس خیلی هم تنگ و کوچک نباشد تا کودک به راحتی در تخت خود بخوابد.

خوابی شیرین برای نوزاد ها در سرویس خواب نوزاد

سرویس خواب نوزاد نقشی مؤثر در خواب آسوده ی نوزاد شما دارد. از نقطه نظر روانشناسان فرزند شما می بایست از دوران نوزادی جای خوابش جدا از والدینش باشد و حداکثر از 12 ماهگی نیز، باید اتاقی جدا از والدین خود داشته باشد. چرا که این کار موجب ایجاد احساس استقلال و به طبع آن عزت و اعتماد به نفس در نوزاد می شود.

به این طریق شما کمک شایانی کرده اید به حس اعتماد به نفس نوزادتان در دوران بزرگسالی و گامی بزرگ در راستای موفقیت های آینده ی او برداشته اید. جای خواب نوزاد تأثیر چشمگیری در این پروسه ی جدا کردن خواب کودک دارد. هرچه باشد کودک 9 ماه را در رحم و بطن مادر گذرانده است؛ قطعا خوابیدن دور از مادر بعد از به دنیا آمدنش برای نوزاد فرایندی دشوار خواهد بود.

سرویس خواب نوزاد زیبا، نرم و تزئین شده با عروسک و اسباب بازی های مناسب سن او، می تواند والدین را در این مسیر همراهی کند تا نوزاد آن ها در فرایند پذیرش شرایط جدید پیش رویش راحتی عمل بیشتری داشته باشد.

من عاشق چیدمان و دکوراسیون خانه هستم و یکی از سرگرمی های لذت بخش و مفرح من، گذراندن زمانی در رسانه های اجتماعی و اینستاگرام و دیدن دکورهای مختلف خانه ها و از همه مهم تر اتاق ها می باشد. اتاق برای من در خانه جایگاه ویژه و به خصوصی دارد. تنها مکانی است که متعلق به خودم تنها می باشد. می توانم ساعت ها در اتاقم بمانم و در آنجا وقت بگذرانم بدون آن که برایم خسته کننده و کسل آور شود. حتی گاهی اوقات ترجیحم این است که در اتاقم بمانم و وعده ی خوراکی ام را به تنهایی در اتاقم همراه با فیلم مورد علاقه ام صرف کنم. در کل چیزی که میخواهم بگویم اهمیتی است که اتاق برایم دارد؛ حتما برای شما هم به همین صورت است. درست نمی گویم؟

چیدمان اتاق خواب نوزاد

فکر می کنم این علاقه به یک جای شخصی و اتاق از همان کودکی در سرشتمان نهفته شده است. دوست داریم جایی را داشته باشیم که تنها برای خودمان باشد و هر زمان نیاز به تنهایی و دور شدن از محیط اطراف را احساس کردیم، به پناهگاه امنمان که مختص خودمان است پناه ببریم و سهم کوچکی از آرامشی را که به دنبال آن هستیم بیابیم. جایی که دیگران برای ورود به آن باید از ما اجازه بگیرند.

پس در نهایت اتاق آنقدر از اهمیت برخوردار می باشد که می بایست برای درست کردن آن وقت و انرژی بگذاریم تا بتوانیم مأمن و پناهگاه خود را که می تواند بخشی از چشمه ی انرژی ما در طول روز باشد و سهم کوچکی از انرژیمان را فراهم کند، مطابق سلیقه خود چیدمان کنیم.

تخت نوزاد

تخت مهم ترین عضو اتاق می باشد؛ چرا که ما تعداد ساعات قابل توجهی از آن استفاده می کنیم و خواب برای انسان از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. زمانی که به خوبی بخوابیم و خواب راحتی داشته باشیم، شب خوبی را گذرانده ایم و وقتی شب خوبی را پشت سر گذاشته باشیم نیمی از راه را برای داشتن یک روز خوب و عالی طی کرده ایم.

این موضوع تنها شامل حال بزرگسالان نمی باشد برای نوزادان نیز این روایت وجود دارد. نوزاد شما نیز با تمام کوچکی اش احساسات و زیبایی محیط اطرافش را در می یابد. تختخواب نوزادی برای نوزاد کوچک شما، همانقدر جذاب به نظر می رسد که تخت خواب شما برای شما زیباست.

سرویس خواب نوزاد راحت به فرزند شما کمک می کند تا خوابی راحت و آسوده داشته باشد؛ به این طریق زمانی که از خواب بیدار می شود، در عوض جیغ زدن و گریه کردن و بیدار کردن شما ترجیح می دهد خودش مدت زمان بیشتری در تخت نوزاد گرم و نرمش باشد و به رؤیای جادویی شب قبلش فکر کند!

مدت زمان کافی، برای بودن سرویس خواب نوزاد در اتاق والدین

بهترین مکان خواب برای کودک تا قبل از 6 ماهگی، اتاق والدین می باشد تا مورد مراقبت قرار بگیرد. چون ممکن است در خواب برای کودک مشکلی پیش بیاید. به همین علت تختخواب نوزادی، در کودکی می بایست در اتاق والدین و کنار تخت آن ها باشد؛ چرا که ممکن است احساس گرسنگی کند و یا نیاز به نوازش داشته باشد.

وقتی تخت نوزاد شما تا این سن در اتاقتان باشد و در هنگام احساس نیازش فوری به او رسیدگی کنید و خواسته اش را برآورده کنید نوزاد شما، احساس اطمینان به شما می یابد و این حس که شما همیشه در کنارش هستید تا نیازهایش را برطرف کنید در او رشد می یابد. نوزادتان شما را تنها افرادی می داند که قادر هستند خواسته هایش را تأمین کنند. این احساس همراه و پا به پا، با او بزرگ می شود و او را به شما نزدیک می کند.

شما قابل اعتمادترین فرد برای نوزاد کوچک خود می شوید، یک حامی همیشگی. می دانید درون همه ی ما این احساس وجود دارد که دوست داریم تکیه گاه و حامی باشیم برای کسانی که بی نهایت دوستشان داریم. در برابر کودکمان نیز چنین است؛ می خواهیم فرزندی قوی داشته باشیم که در دورانی که نیاز به کمک و راهنمایی دارد، به ما اعتماد کند و ما را تکیه گاه خود بداند.

در دورانی که تخت نوزاد شما در اتاقتان می باشد، می توانید سرویس خواب نوزاد را ست و هماهنگ با سرویس خواب خود بگیرید تا تم اتاقتان به هم نریزد، همچنین با توجه به دختر و پسر بودن نوزادتان می توانید تختخواب نوزاد دختر یا تخت خواب نوزاد پسر انتخاب کنید و در اتاقتان کنار تخت خود بگذارید.

به نظر حس شگفت انگیزی می آید بودن تخت نوزاد در اتاق و حضور کودکی پاک با روحی مقدس در آن. تصور کنید، صبح بعد از این که از خواب بیدار می شوید به سمت تخت نوزاد می روید صورت کوچکش را می بینید که به شما لبخند می زند. لمس آن لحظه حس فوق العاده ای خواهد بود.

اسباب بازی های نوزاد

سرویس خواب نوزاد را با عروسک های ایمنی که به کودکتان آسیب نمی رساند پر کنید تا زمانی که نوزادتان را در تختش می گذارید و می خواهید زمانی را به رسیدگی به کارهای خود اختصاص دهید، فرزندتان سرگرم به وسایل بازی اش شود و بهانه ی شما را برای مدت کوتاهی نگیرد.

سوالات پیش از خرید سرویس خواب نوزاد

سرویس های خواب نوزادی شامل قطعاتی چون تخت نوزاد، میز تعویض نوزاد، کاناپه یا صندلی شیردهی مادر، کمد لباس نوزاد و استند دکور می شود.

.استفاده از مواد ساخت همچون چوب یا ام دی اف درجه یک و همچنین پارچه های استفاده شده که باید دقت کنیم از نوع آنتی باکتریال و ضدحساسیت باشند

برای استعلام قیمت سرویس خواب های نوزاد بالسا می توانید با مراجعه به وبسایت از دکمه \"استعلام قیمت آنلاین\" که در صفحه محصولات قراردارند استفاده کنید تا همکاران ما از طریق واتس اپ در سریعترین زمان ممکن پاسخگوی شما باشند.

از نظر تکنیکی هیچ تفاوتی بین سرویس خواب نوزاد دختر و پسر وجود ندارد اما بنا به سلیقه والدین رنگ های استفاده شده در یک سرویس خواب نوزاد دختر می تواند با نمونه مشابه نوزاد پسر متفاوت باشد.

اکثر روانشناسان کودک اعتقاد دارند نوزادان و وکودکانی که از ابتدا در اتاق جداگانه خوابیده اند دارای استقلال فکری بیشتری در آینده خواهند بود، با این حال مشاوران فنی بالسا آماده ارایه مشاوره در این زمینه به شما خواهند بود.

تفکیک سن نوزاد و کودک خردسال معمولا بعد از 36 ماهگی اتفاق افتد، تخت نوزادی با توجه به ابعادش تا سنین 6-7 سالگی قابل استفاده خواهد بود، با این حال اکثر سرویس خواب های نوزاد بالسا دارای تخت کودک جداگانه نیز هستند.