بهترین رنگ برای سرویس خواب دو نفره

بهترین رنگ سرویس خواب دو نفره

راهنمای انتخاب بهترین رنگ برای سرویس خواب دو نفره

خرید سرویس خواب دو نفره یکی از خریدهای مهم و بزرگ یک زوج به شمار می‌رود که باید اصولی و طبق استانداردهای تعیین شده باشد. یکی از موارد مهمی که در خرید سرویس خواب اهمیت دارد رنگ آن است. بهترین رنگ سرویس خواب می‌تواند فرد به فرد تفاوت داشته باشد؛ اما به طور کلی رنگ‌هایی وجود دارند که برای سرویس خواب دو نفره بهتر و شیک‌تر هستند. در این مقاله تصمیم داریم مطالبی را به عنوان راهنمای انتخاب بهترین رنگ برای سرویس خواب بیان کنیم. اگر قصد خرید سرویس خواب دو نفره را دارید با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

توجه به دکوراسیون خانه در انتخاب رنگ سرویس خواب

یکی از عوامل مهم در انتخاب رنگ سرویس خواب دو نفره توجه به دکوراسیون منزل است. بهتر است که دکوراسیون اتاقتان هم با کلیت دکوراسیون منزل هارمونی داشته باشد تا فضای قشنگ‌تری داشته باشید. به طور کلی رنگ‌های ملایم و گرم برای سرویس خواب انتخاب خوبی به شمار می‌روند. اگر منزل شما به رنگ‌های تیره یا بولد است می‌توانید به عنوان ایجاد هارمونی بهتر از این رنگ‌ها برای تهیه اکسسوری اتاق خواب بهره بگیرید. چرا که انتخاب سرویس خواب به رنگ‌های تیره می‌تواند برای خواب شما مشکل ایجاد کند و آرامش شما را تحت تأثیر قرار بدهد.

راهنمای انتخاب بهترین رنگ برای سرویس خواب دو نفره

بهترین رنگ سرویس خواب عروس

سرویس خواب عروس به طور کلی با سرویس خواب دو نفره سایرین تفاوتی ندارد، اما معمولا نوعروسان دوست دارند تمام لوازمشان به شکلی باشد که نوعروس بودن را نشان بدهد! سرویس خواب دو نفره عروس هم یکی از آن لوازم است. بهترین رنگ سرویس خواب عروس می‌تواند رنگ‌های سفید صدفی، سفید و طلایی، کرم روشن، نقره‌ای و به طور کلی رنگ‌های روشن با تناژ براق باشد. هر رنگی که به فضا درخشندگی بدهد می‌تواند برای سرویس خواب عروس مناسب باشد.

بهترین رنگ‌ها برای سرویس خواب دو نفره

تعدادی تم رنگی وجود دارند که برای تمامی مخاطبین سرویس خواب دو نفره مناسب هستند. این رنگ‌ها برای آرامش محیط اتاق تأثیر مثبت دارند، به راحتی با دکوراسیون‌های مختلف ست می‌شوند و در صورتی که علاقه داشته باشید می‌توانید از رنگ‌های دیگر در کنار آنها برای تکمیل کردن دکوراسیون اتاق خواب بهره بگیرید. بهترین رنگ‌ها برای سرویس خواب دو نفره عبارت‌اند از:

 • رنگ طبیعی چوب: رنگ طبیعی چوب به خصوص رنگ‌های روشن‌تر چوب برای سرویس خواب دو نفره به شدت مناسب هستند. چرا که آرامش طبیعت را به همراه دارند و علاوه بر آن، دیرتر از چرخه مد خارج می‌شوند. رنگ طبیعی چوب هم برای زوج‌های جوان و هم زوج‌های میان‌سال مناسب است.
 • رنگ نقره‌ای: اگر دوست دارید اتاق خوابتان فضایی لوکس داشته باشد می‌توانید این رنگ را برای سرویس خواب دو نفره انتخاب کنید. رنگ نقره‌ای برای سرویس خواب رنگی لوکس است که در عین حال آرامشش را نیز برهم نمی‌زند. این رنگ برای سرویس خواب عروس می‌تواند رنگی مناسب و محبوب باشد.
 • رنگ سفید: رنگ سفید رنگی ماندگار است که تا سالیان طولانی مهمان اتاق خواب شما باقی می‌ماند. این رنگ در کنار پتینه‌های طلایی یا رز گلد می‌تواند بسیار شیک و خاص باشد. اگر به رنگ‌های روشن علاقه دارید خرید سرویس خواب به رنگ سفید می‌تواند برای شما مناسب باشد. معمولاً زوج‌های جوان علاقه بیشتری به این رنگ دارند.
 • رنگ کرم: رنگ‌هایی با تناژ کرم همیشه از انتخاب‌های امن و ماندگار به شمار می‌روند که برای بیشتر افراد دوست داشتنی هستند. رنگ کرم ملایم با پتینه‌های طلایی یا مسی می‌تواند همان چیزی باشد که شما به دنبالش هستید. سرویس خواب دو نفره به رنگ کرم برای تمام زوج‌ها مناسب بوده و به زیبایی اتاق خواب می‌افزاید.
 • رنگ طوسی: این رنگ رنگی خنثی بوده که به راحتی با سایر رنگ‌ها ست می‌شود و فضایی زیبا پدید می‌آورد. ترکیب این رنگ با رنگ طبیعی چوب، رنگ سفید و رنگ آبی ملایم می‌تواند اتاق خوابی متفاوت برایتان به ارمغان بیاورد. معمولاً زوج‌های جواب علاقه بیشتری به این ترکیب رنگ نشان می‌دهند و از این رو رنگ طوسی برای زوج‌های جوان مناسب‌تر است.

بهترین رنگ‌ها برای سرویس خواب دو نفره

رنگ های ترند سرویس خواب دو نفره

برای انتخاب بهترین رنگ سرویس خواب دو نفره می‌توانیم به ترندهای روز مراجعه کنیم. ترندهایی که حالتی ماندگار دارند و در طی سال‌ها زیبایی‌شان را حفظ می‌کنند می‌توانند انتخاب مناسبی باشند. یکی از تم‌های رنگی ترند سرویس خواب دونفره، ترکیب رنگ کرم ملایم با طلایی بوده که به تازگی علاقه‌مندان بسیاری پیدا کرده است. این ترکیب رنگ برای تمامی افراد به خصوص زوج‌های جوان انتخاب خوبی به شمار می‌رود.

رنگ های مناسب برای سرویس خواب 2نفره

به رنگ مورد علاقه‌تان توجه کنید

اتاق خواب محل آرامش است و باید بر اساس سلیقه و رنگ‌های مورد علاقه ما شخصی سازی شود. شما می‌توانید بر اساس سلیقه شخصیتان یک رنگ اصلی برای سرویس خوابتان انتخاب کنید و سپس با کمک رنگ مورد علاقه‌ای که دارید دکوراسیون اتاق خوابتان را تکمیل کنید. برای مثال اگر رنگ مورد علاقه شما آبی است، می‌توانید از رنگ طوسی برای آینه قدی یا تخت خواب بهره بگیرید که به راحتی با رنگ آبی ست می‌شود و یک ترکیب رنگ جادویی پدید می‌آورد. برای انتخاب بهترین رنگ سرویس خواب دو نفره می‌توانید با کارشناسان بالسا در ارتباط باشید تا بر اساس سلیقه و دکوراسیون منزل شما بهترین انتخاب را به شما پیشنهاد دهند.

 • 1

  آیا می‌توان از رنگ صورتی برای سرویس خواب دو نفره بهره گرفت؟

  رنگ صورتی ملایم می‌تواند برای سرویس خواب دو نفره مناسب باشد اما رنگ صورتی پررنگ برای سرویس خواب دو نفره چندان مناسب نیست.
 • 2

  آیا رنگ مشکی برای سرویس خواب دو نفره مناسب است؟

  رنگ مشکی معمولاً برای سرویس خواب و به طور کلی اتاق خواب رنگ مناسبی نیست و فضا را دلگیر می‌کند. اگر به این رنگ علاقه دارید تنها برای دکوراسیون از آن بهره بگیرید.

خودمونی بالسا

از آخرین ها ، اولین نفر مطلع شو

دیدگاهتان را بنویسید