سرویس خواب یک نفره

سرویس خواب یک نفره مناسب باید نیازهای مختلف فرزندان ما را برطرف کند، امروزه یک کودک یا نوجوان یا جوان زمان بسیاری را در اتاق خود سپری می کند پس مهم است که بتواند در اتاق خواب خود احساس استقلال کند، درس بخواند، بازی کند و با دوستان خود وقت بگذراند.

سرویس خواب های یک نفره ی بالسا در رده های سنی کودک نوجوان و جوان با دارا بودن آیتم های متنوع از کمد در اندازه های مختلف گرفته تا میزکامپیوتر و تحریر و آرایش، دراور و آینه در اندازه های مختلف و حتی تخت خواب مهمان، همه ی نیازهای کاربردی فرزند شما را مرتفع می کند.

اتاقی زیبا و دنج با سرویس خواب یک نفره

سرویس خواب یک نفره می تواند گوشه ی دنج و آرامی را در فضای اتاقتان برای شما فراهم کند. تصور کنید یک تخت خواب یک نفره کنار دیوار، گوشه ای از اتاق و یک آباژور زیبا در کنار آن می شود نقطه ی دنج و امن شما در خانه که می تواند ذهنتان را میزبانی برای آرامش و حال خوبتان کند.

هر زمان روح و ذهنتان خسته از محیط بیرون شد می توانید به اتاقتان بروید و بر روی سرویس خواب یک نفره خود در گوشه دنج خود به استراحتی انرژی بخش بپردازید.

به گمانم علاقه به فضای دنج و کنجی خصوصی و شخصی که مختص خودمان باشد، چیزی است که در ذات و درون ما وجود دارد. فکر می کنم نطفه ی شناخت این احساس به دوران کودکی ما بر می گردد. بسیاری از بچه ها( که شاید بتوانم در اینجا همه را به جمع بخوانم و از واژه ی تمامیت استفاده کنم) در دوران کودکی رویای داشتن خانه ای درختی را داشتند که برای خودشان تنها باشند و در آنجا زندگی کنند. با اشاره به این رویای شاید فراموش شده، می بینیم که داشتن کنجی دنج چقدر باب میلمان می باشد.

یک خواب آسوده در کنجی آرام

چیزی که این تخت خواب یک نفره و این گوشه ی دنج و شخصی را برای من دلنشین و جذاب تر می کند تصور لحظه ای است که تصمیم به مطالعه می گیرم؛ در این زمان یقینا انتخاب من دراز کشیدن بر روی تختم و خواندن کتاب مورد علاقه ام می باشد. شاید هم لمیدن در تخت خواب یک نفره ام و نوشیدن چای یا قهوه ای گرم و لذت بخش.

حال که بحثمان به این سو کشیده شده اجازه دهید اشاره ای به روش زندگی و لایف استایل شهروندان عزیز دانمارکی بکنم. میدانید دانمارکی ها یکی از خوشحال ترین آدم های موجود در این کره خاکی می باشند بعد از تحقیقاتی بر آنها، متوجه شدند که زندگی دانمارکی ها حول محور لذت ها و شادی های کوچک می گردد.

می دانید آن ها عاشق گذراندن وقت در تختشان می باشند و از لذت هایشان این است که با جوراب های پشمیشان به زیر ملحفه و پتوی تخت خود بروند، برای خودشان شمعی روشن کنند، قهوه ای در دست بگیرند و همانطور که آرام آرام و جرعه جرعه از قهوه شان می نوشند در دنیای کتابشان غرق می شوند. آن ها به شدت به گوشه ی دنج و گرم علاقه دارند. زیبا نیست؟! به نظر من حقا که شایسته و برازنده ی صفت برتر شادترین می باشند. بیاید ما هم برای خودمان در اتاقمان این گوشه ی دنج را درست کنیم و به خودمان هدیه اش بدهیم.

مزایای سرویس خواب یک نفره

سرویس خواب یک نفره از جهات بسیاری برای ما سودمند می باشد. گاهی اندازه و سایز اتاق ها طوری می باشد که مناسب ترین انتخاب تخت های یک نفره است چرا که با استفاده از این تخت های یک نفره می توانیم فضای خالی بیشتری در اتاق برای چیدمان مابقی وسایلمان داشته باشیم. گذشته از آن حمل و نقل و جابجایی تخت های یک نفره آسان تر می باشد و در هنگام اسباب کشی، سختی جابجایی تختی بزرگ را نداریم.

به علاوه زمانی که از دکور و چیدمان اتاقمان خسته شدیم و دیزاین آن برایمان تکراری و کسل کننده شد به راحتی می توانیم تخت را جابجا کنیم و از دکور جدید اتاق خود نهایت لذت را ببریم. حال تصور کنید تخت بزرگی داشتید و قصد داشتید حال و هوای تازه ای را به اتاقتان بدهید؛ فکر و تصور کردن آن هم هولناک و خسته کننده می باشد. البته باید این مطلب را نیز ضمیمه کنم، که اگر اتاقتان فضای کافی برای جابجایی تخت بزرگتان داشته باشد! می دانید که در اصول فنگ شویی تغییر چیدمان به دلیل جریان یافتن انرژی، چقدر حائز اهمیت می باشد؟

چیدمان اتاق با تختخواب یک نفره

تخت های یک نفره، برای مبله کردن فضاهای کوچک ایده آل می باشند و اگر به دنبال راه حل های ذخیره سازی هستید که فضای بیشتری را در اختیار داشته باشید و از هر اینچ فضا بیشتر استفاده کنید، یک توافق و سازش عالی به شما ارائه می دهد.

طرح ها و سبک تخت یک نفره بسیار زیبا می باشد و به زیبایی تراش خورده است به طوری که همه را جذب می کند و با هر نوع فضای داخلی وفق می یابد.

نکته ی مدنظر دیگری که لازم به ذکر می باشد هزینه ی تخت های یک نفره می باشد که نسبت به تخت های دونفره مناسب تر و به صرفه تر می باشد. در نتیجه خرید تخت های یک نفره صرفه ی اقتصادی بیشتری برای ما دارد.

مدل های جدید سرویس خواب یک نفره

البته که مدل تخت یک نفره هم از اهمیت قابل توجهی برخوردار می باشد. مدل تخت و اینکه تختمان مطابق سلیقه و نظرمان باشد نیز باعث می شود که نقطه دنج و خصوصیمان برایمان گرم تر و دوست داشتنی تر به نظر برسد.

تمایز سرویس خواب یک نفره دخترانه و پسرانه کمک شایان و قابل توجهی برای انتخاب سرویس خواب یک نفره مان می باشد. این روزها مدل جدید تخت یک نفره اسپرت جایگاه ویژه ای در میان سبک ها برای خود دارد و طرفداران مذکر و مؤنث بسیاری دارد. امروزه، دختران بیشتر تخت خواب یک نفره اسپرت دخترانه را به تخت های یک نفره فانتزی و به اصطلاح پرنسسی ترجیح می دهند.

تخت خواب یک نفره چوبی

متریالی که هرگز تکراری و قدیمی نمی شود و همیشه طرفداران خود را دارد چوب است. چوب و وسایل چوبی حس مثبت و انرژی سرشاری را به مصرف کنندگان و مخاطبین منتقل می کند. با استفاده از وسایل چوبی و قرار دادن آن در خانه ها و اتاق هایمان می توانیم بخشی از انرژی خوب آن را در کنج دلنشینمان انعکاس دهیم و حال خوبمان را صد چندان کنیم.

تخت ها صمیمی ترین دوست همیشگی ما هستند که همیشه سعی در دادن حس آرامش و آسودگی به ما می باشند؛ حال با استفاده از تخت خواب یک نفره چوبی، که با چوب ساخته و شکل گرفته شده است مطمئنا اتاقمان برایمان مکانی دلچسب تر و دلنشین تر خواهد بود و صمیمیت و گرمای بیشتری را به فضای دنج ما منتقل می کند.

سوالات پیش از خرید سرویس خواب یک نفره

سرویس خواب یک نفره مناسب همه اون آدم هایی هست که دوست دارند یک کنج دنج و آرام توی اتاق خواب داشته باشند، فرقی نمی کند که چند ساله هستید شما همیشه به یک سرویس خواب یک نفره نیاز خواهید داشت تا خستگی ها و دغدغه های روز کاری را به فراموشی بسپارید.

عرض تخت خواب یک نفره شما بستگی به سبک خوابیدنتان دارد، اگر عادت به غلت زدن دارید می بایست تخت خوابی با عرض بالای 120 سانتیمتر تهیه کنید، برای ارتفاع هم عدد مشخص و استانداردی وجود ندارد، شما باید راحت باشید؛ همین و بس.

اکثر محصولات بالساچوب از چوب درجه یک سوپرراش ساخته شده اند، بعضی از محصولات ترکیبی از چوب و ورق های باکیفیت ام دی اف وارداتی هستند.

برای اطلاع از به روز ترین قیمت سرویس خواب های یک نفره بالسا می توانید با مراجعه به وبسایت بالسا وارد صفحه محصول مورد نظر خود شده و دکمه "استعلام قیمت" را فشار دهید تا همکاران ما در سریعترین زمان ممکن پاسخگوی شما باشند.

در برخی مدل ها تفاوت بسیار زیاد است، از کم یا زیاد بودن عرض تخت خواب تا قطعات جانبی هر سرویس خواب، اما در برخی مدل ها تفاوت محسوسی مشاهده نمی شود، با توجه به میل اکثریت به تخت خواب های بزرگتر، تفاوت سرویس خواب یک نفره و دو نفره خیلی کمتر از سال های قبل به چشم خواهد آمد.

یازده مرکز فروش محصولات بالسا در تهران در سعادت آباد، شهرک غرب، زعفرانیه، پاسداران، بازار مبل، یافت آباد و ... آماده خدمت رسانی به شما در شهر تهران می باشند، اگر ساکن شهر های دیگر هستید نیز می توانید با مراجعه به قسمت نمایندگی های وبسایت نزدیک ترین فروشگاه به خود را بیابید.