سرویس خواب نوجوان

انتخاب سرویس خواب مناسب برای نوجوان قطعا کار دشواری است. آنها به دنبال استقلال هستند و می خواهند خودشان سرویس خواب شان را انتخاب کنند. اینجاست که اهمیت مراجعه به برندهای معتبر سرویس خواب مشخص می شود.

برندهای معتبرعلاوه بر زیبایی و ظاهر جذاب، استانداردهای روز دنیا را رعایت می کنند. قطعا در انتخاب سرویس خواب نوجوان که ارتباط مستقیمی با سلامتی فرزندان مان دارد پایبند بودن به استانداردهای جهانی باید مهمترین عامل انتخاب باشد: چه از نظر ابعاد و اندازه ها و چه ازنظر مواد و متریال مصرفی

خوابی آرام، هدیه ی سرویس خواب نوجوان

سرویس خواب نوجوان، چیزی است که هر نوجوانی در این دوره از سنش طالب آن می باشد و تمایل دارد سرویس خوابی مخصوص و مطابق سلیقه ی خود داشته باشد. همه ی ما نیز در دوران نوجوانی خود این احساس اشتیاق به داشتن سرویس خواب زیبا و راحت را تجربه کرده ایم پس می توانیم این حس را درک کنیم.

نوجوانان بیشتر از دیگر سنین مختلف علاقه به اتاق شخصیشان دارند. آنها می توانند ساعت ها در اتاقشان سرگرم شوند بدون این که از اتاقشان بیرون بیایند و شما آن ها را ببینید. آن ها بیشتر از هرچیز علاقه شدیدی به تخت خوابشان دارند، تختی که پذیرای اشک های آن ها در دوران بغض های کوتاه مدت نوجوانی می باشد؛ تختی که شاهد لبخند های بی دغدغه ی آن ها بعد از موفق شدن در یک امتحان سخت می باشد. تخت خواب نوجوان چیزی است که هر نوجوانی در این دوره از زندگی اش به آن نیاز دارد.

تخت خواب یکی از بهترین دوست های ما است

می دانید ما به دوستی پر محبت تخت خواب معتقد هستیم. آن ها تنها دوستانی هستند که در سکوت به شما رخصت می دهند تا خودتان را خالی کنید و احساس رهایی کنید؛ آن ها گوش های شنوا و سنگ صبور قابل اعتمادی می باشند. شاید اگر روزگاری دستگاهی اختراع شود که بتواند حافظه ی اشیاء را بازگو کند، قطع به یقین حافظه ی تخت ها مملو از رازهای پنهان و سر به مهر می باشد. به ویژه تخت خواب نوجوان، تختی که شاید بیشتر از دیگر تخت ها راز های مگو داشته باشد. چرا که دنیای نوجوانان دنیای اسرار آمیز و پر رمز و رازی می باشد با یک دنیا احساسات ضد و نقیض.

در دوران نوجوانی، نوجوان ها بیشتر ترجیح می دهند زمانشان را با دوستانشان صرف کنند یا به تنهایی در اتاقشان باشند.

کودکانی که دوست داشتند بیرون از خانه و درون خانه با خانواده وقت بگذرانند در نوجوانی ترجیح می دهند بیشتر تنها و منزوی باشند.

کودکی که از اتاق خوابش به عنوان یک فضا برای نگهداری وسایل بازی اش استفاده می کرد، اکنون آن را به یک گالری و نمایشگاه برای نشان دادن تغییر وضعیت روحی و روانی نوجوانی اش تبدیل کرده است.

اتاق خواب نوجوان

حتی نوجوانان زمانی که بزرگ می شوند و به خانه ی دیگر و مجزایی می روند و جدا از خانواده ی خود زندگی می کنند، باز هم انتظار دارند خانواده ی آن ها اتاقشان را برایشان نگه دارند چون به آنجا تعلق دارند و این نشان دهنده ی آن است که عضوی از آن خانواده هستند.

می بینید، اتاق ها همیشه مکان با اهمیتی هستند. شاید امن ترین مکانی می باشند که می شناسیم و همچنین تنها جایی است که می توانیم آرامش را به طرز شگفت آوری پیدا کنیم و عمیقا احساس آسودگی کنیم.

اتاق جایی است که می توانیم برای لحظه ای فارغ از دنیای پر هیاهوی اطرافمان، زمانی را تنها برای خودمان اختصاص دهیم و با خودمان خلوت کنیم، فکر کنیم، ایده پردازی کنیم، استراحت کنیم و…

رویاپردازی در مورد آینده

همه ی ما در دوره های مختلف زندگیمان فانتزی هایی داشته ایم. باید بگویم که بعد از دوران کودکی، خارق العاده ترین فانتزی مربوط به دوران نوجوانی می باشد. زمانی که به نسبت اطلاعات بیشتری از زندگی و محیط اطراف داریم اما همچنان رؤیاها برایمان جایگاه به خصوصی دارند.

یکی از فانتزی های دوران نوجوانی من که احتمالا در ذهن نوجوانان زیادی به وجود آمده و جولان داده است، صبحانه خوردن در تخت خواب می باشد.

صادقانه بگویم که معمولا هر کدام از ما، در دوران نوجوانی در ذهنمان چیزی که از خود می دیدیم چیزی فراتر از خود واقعیمان بود. چیزی که در تصورمان از خودمان ساخته شده بود شاید چیزی بود زیباتر، جسورتر، باهوش تر و نهایتا ماحصل آن موجودی شاد با دغدغه های کوچک حاصل اقتضای سنش بود. پس این خواسته که از خواب بیدار شویم و صبحانه مان را چون یک ملکه یا شاهزاده برایمان در تخت خواب بیاورند، رؤیای عجیبی نیست. بسیاری از نوجوانان از این که در تخت خواب نوجوان خود از خواب بیدار شوند و والدینشان برایشان صبحانه شان را به تخت خوابشان ببرند بی نهایت لذت می برند.

به گمانم بهتر است گاهی این کار را برای نوجوانان دوست داشتنی خود انجام دهید و این حس خوب را برای آن ها به ارمغان آورید.

تماشای فیلم در اتاق خواب

می دانید نوجوانان بی اندازه از دراز کشیدن در سرویس خواب نوجوان خود و تماشای فیلم لذت می برند. به راستی واقعا خیلی خوش می گذرد در تخت خوابت دراز بکشی، خوراکی مورد علاقه ات را میل کنی و فیلم جذاب روز را تماشا کنی. البته که تماشا کردن فیلم با خانواده بی نهایت مفرح و لذت بخش است اما این شیوه فیلم دیدن هم خالی از لطف نیست و مزه ی شیرین و بی نهایت مطبوعی را زیر زبان به جا می گذارد.

سرویس خواب نوجوان با توجه به علاقه ی دختران و پسران نوجوان خوش سلیقه به شکل های مختلف و مورد پسند آن ها ساخته شده است. تخت نوجوان دخترانه، مطابق سلیقه ی دختران خوش سلیقه ی نوجوان و حساس به شکل های مختلفی ساخته شده است و سلیقه های متفاوت دختران نوجوان را پوشش می دهد. تخت خواب نوجوان پسرانه نیز بر اساس علایق پسر های نوجوان خوش سلیقه ساخته شده و سلیقه های متفاوت پسران نوجوان را پوشش می دهد.

با خرید سرویس خواب نوجوان برای نوجوانان خود و هدیه دادن آن تخت خواب نوجوان به فرزندان خود، دوره ی نوجوانی را برای آن ها تبدیل به دوره ای فراموش نشدنی کنید.

سوالات پیش از خرید سرویس خواب نوجوان

با مراجعه به فروشگاه های بالسا در تهران و سراسر کشور می توانید باکیفیت ترین سرویس خواب های نوجوان موجود در بازار ایران را از نزدیک مشاهده و سفارش دهید، امکان سفارش آنلاین نیز به زودی برای شما عزیزان فراهم خواهد شد.

سرویس خواب هایی مثل فراری، اسکالر، ملوان، کاپیتان، لاوین، لنی و ... در رده سرویس خواب های اسپرت نوجوان قرار می گیرند، بالسا تلاش می کند همواره محصولات استاندارد و به روز در دنیا را با استفاده از بهترین متریال چوبی در اختیار هموطنان عزیز قرار دهد.

با احترام به رقبا، در رده محصولات درجه یک و باکیفیت بازار کشور، سرویس خواب های نوجوان بالسا معروفترین هستند.

همه محصولات تولیدی بالسا از جمله سرویس خواب نوجوان از چوب سوپر راش (بهترین نوع چوب راش) و ام دی اف درجه یک وارداتی ساخته می شود.

برای اطلاع از قیمت دقیق و به روز محصولات بالسا از جمله سرویس خواب های نوجوان، لطفا به وبسایت ما مراجعه نموده و وارد صفحه محصول مورد نظر شده و دکمه "استعلام قیمت " را بفشارید تا همکاران ما پاسخگوی سوالات شما باشند.

لیدی، کاترین، آگرین، فراری، اسکالر و ده ها مدل دیگر از معروفترین سرویس خواب های نوجوان قابل سفارش در محصولات بالسا هستند.