سرویس خواب کودک و نکات پیش از خرید

سرویس خواب کودک، چیزی است که هر کودکی خواستار آن می باشد. کودکان دوست دارند تختی برای خود داشته باشند و رویش را از عروسک های محبوبشان پر کنند. آن ها از لم دادن بر تخت نرمشان و بازی با عروسک هایشان بی نهایت لذت می برند. همه ی ما دوره ی شیرین کودکی را تجربه کرده ایم و پشت سر گذاشته ایم، می دانیم که داشتن تخت خواب کودک چقدر می تواند لذت بخش باشد. می دانید چیز دیگری که شاید تخت را برای بچه ها لذت بخش می کند، تبدیل تخت به ترامپولین می باشد. فکر می کنم این کار سرگرمی خیلی از ما نیز، در کودکی بوده است.

بگذارید خاطره ای دور از شیطنت کودکی را برای شما نقل کنم؛ اولین تخت ترامپولین نمای بیچاره ی من دوام و استقامت کافی را نداشت؛ البته، اگر تختی باشد که بتواند هم زمان ترامپولین 5 بچه باشد! سقوط همراه با تخت اولین سقوط زندگی من بود! بعد از آن تا یک هفته ی تمام وسایل و اسباب بازی هایم تپه ای دفاعی مقابل میله ی شکسته ی وسط تخت بودند تا آن را از چشم والدینم دور کنند. والدین عزیز و گرامی خواهشا این تفریح مفرح و لذت بخش بچه ها را هنگام خرید سرویس خواب کودک، در نظر بگیرید و تخت خواب کودک با دوامی را برای آن ها انتخاب کنید. تا آن ها هم با خیال راحت انرژی پر هیجانشان را بر ترامپولین خود خالی کنند.

سرویس خواب نوجوان بالسا مدل لنی

برای مشاهده سرویس خواب مدل لنی بالسا کلیک کنید

دیگر نکته ای که برای کودکان می تواند به شدت جذاب باشد، تماشای انیمیشن مورد علاقه شان است در حالی که بر روی تخت گرم و نرمشان لم داده اند و خوراکی خوشمزه و دلپذیرشان را میل می کنند. راستش فکر می کنم که این کاری است که بزرگسالان هم از انجام آن نهایت لذت را می برند. حتی تصورش هم بی نهایت وسوسه انگیز می باشد طوری که می خواهی تمام زمانت را صرف انیمیشن و فیلم دیدن بر روی تخت گرم و نرمت کنی.

بچه ها عاشق اتاقشان هستند و اتاقشان برای آن ها مثل یک مکان پنهان پر رمز و زار جادویی است که سرشار از رازهای هیجان انگیز کودکانه می باشد و برایشان امن ترین و خاص ترین مکان خانه است که متعلق به خودشان می باشد.

 

کودکان شیفته ی اتاقی هستند که باب میلشان باشد و با سلیقه آن ها چیده شده باشد. تخت کودک زیبا و راحت اولین چیزی است که در یک اتاق به چشمشان می آید و خواهان آن هستند. کودکان بیشتر از هر چیز مشتاق آن هستند که اتاقشان را به بقیه، به خصوص دوستان کوچکشان نشان دهند و تحسین و اشتیاق را در چشم دوستانشان ببینند.

سرویس خواب نوجوان بالسا مدل فراری

برای مشاهده سرویس خواب مدل فراری بالسا کلیک کنید

سرویس خواب کودک بر اساس سلایق و علایق دختران و پسران به طور متمایز ساخته شده تا انتخاب برای آن ها آسان تر باشد. تختخواب کودک پسرانه بر اساس سلایق پسر های کوچک  و خوش سلیقه، با طرح های زیبا ساخته شده است. سرویس خواب دخترانه نیز طبق علایق دختر خانم های کوچک خوش سلیقه با طرحی بی نهایت رویایی ساخته شده است. قطعا کودکان از دیدن تخت خواب کودک مورد نظرشان بسیار به وجد خواهند آمد و با خرید آن احساس یک ابر قهرمان یا یک پرنسس در سرزمین جادویی داستان ها و انیمیشن های مورد علاقه شان را خواهند داشت.

با یک اتاق زیبا مزین به سرویس خواب کودک زیبا، می توانید ساعت ها فرزندتان را مشغول نگه دارید بی آن که بهانه ی شما را بگیرند و شما در این اثنا می توانید به کارهای عقب افتاده ی خود برسید و دیگر پشیمان از، از دست دادن زندگی مجرد و بی دغدغه تان نیستید.

از طرف دیگر یک تخت کودک زیبا و نرم به کودک شما کمک می کند تا یک خواب آرام و بی دغدغه و رویایی زیبا داشته باشد. این گزینه ی خوبی است برای کودک شما تا صبحش را خوش خلق و پر انرژی شروع کند.

گذشته از آن پس از یک روز سخت و پر از درس و تکلیف مدرسه زمانی که کودک دلبندتان را به منزل بر می گردانید، استراحت و چرتی کوتاه بر تخت خواب کودک نرم و راحتش می تواند خستگی مدرسه را از تنش دور کند تا با انرژی شگفت انگیز به ادامه ی روزش بپردازد و با اشتیاق تکالیفش را انجام دهد بی آن که حس زده شدن از درس را داشته باشد.

تخت خواب بازشو اسکالر بالسا

برای مشاهده سرویس خواب مدل اسکالر بالسا کلیک کنید

شما می بایست برای خواب کودکتان ارزش زیادی قائل شوید چرا که تاثیر زیادی بر عملکرد سیستم ایمنی بدن فرزندتان دارد.

دلایلی که کودک شما به خواب کافی احتیاج دارد عبارتند از:

در طول خواب بچه ها (همچنین بزرگسالان) بدن پروتئین هایی به نام سیتوکین تولید می کند، که بدن در هنگام مقابله با عفونت، بیماری و استرس به آن اعتماد می کند و از آن استفاده می کند. به نظر می رسد خواب کم بر تعداد سیتوکین های موجود در بدن تاثیر می گذارد.

خواب به کودکان در همه ی سنین در یادگیری کمک می کند؛ و کارشناسان آموزش دریافته اند که چرت زدن جادوی خاصی دارد، همچنین شواهد بسیاری است که نشان می دهد، خواب کم موجب اضافه وزن بچه ها از همان دوران نوزادی می شود.

سرویس خواب نوجوان بالسا مدل لاوین

برای مشاده سرویس خواب لاوین بالسا کلیک کنید

زمانی که ما به اندازه کافی غذا می خوریم و سیر می شویم و احساس رضایت می کنیم، سلول های چربی ما هورمون لپتین تولید می کنند که به ما علامت می دهند غذا خوردن را متوقف کنیم. کمبود خواب ممکن است بر این هورمون ها تأثیر بگذارد؛ بنابر این کودکان به غذا خوردن ادامه می دهند. با گذشت زمان کودکانی که خواب کافی ندارند و به اندازه کافی نمی خوابند بیشتر در معرض چاقی قرار می گیرند.

در نتیجه یکی از گام هایی که والدین در راستای بهبود سلامت خواب کودکانشان می توانند بر دارند، خرید سرویس خواب کودک زیبا و راحت می باشد که کودک از خوابیدن و استراحت کردن بر آن لذت ببرد و نهایت آرامش را داشته باشد.